Zwrot towaru:

Bardzo staramy się, aby nasze oferty były dokładnie opisane a kolory przedstawione na zdjęciach odpowiadające rzeczywistości. Ewentualna różnica w nasyceniu i odcieniach barw uzależniona jest od ustawień i rodzaju monitora oraz kart graficznych - rozbieżności te nie są podstawą reklamacji.

Każdy zakup dokonany na naszych aukcjach, może być zwrócony sprzedawcy bez podania przyczyn. Kupujący ma prawo do dokonania zwrotu zakupionego w opcjo KUP TERAZ nieużywanego towaru, z kompletem metek w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki.

W takim przypadku Kupujący jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych przedmiotów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu.

Warunkiem zwrotu jest brak jakichkolwiek śladów użytkowania, zniszczenia, zabrudzenia czy uszkodzenia. Cała kwota zapłacona za towar będzie zwrócona. Pieniądze zwracane są wyłącznie na konto bankowe.

Jeśli towar został zakupiony w drodze LICYTACJI, Kupującemu zgodnie z ustawą nie przysługuje prawo zwrotu.

W chwili odbioru towaru Kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki. Informację o zwrocie towaru, prosimy zgłaszać niezwłocznie
po otrzymaniu przesyłki w celu ustalenia dalszego sposobu postępowania. Kupujący ma zwracaną kwotę zakupu samego towaru.
Pieniądze za zwrócony towar otrzymują państwo przelewem na wskazane konto w ciągu 14 dni od daty przyjęcia przez nas zwrotu,
W żadnym wypadku nie zwracamy kosztów wysyłki. Prosimy nie wysyłać paczek pobraniowych bo takie nie będą odbierane.

Wymiana towaru:

Istnieje możliwość wymiany zakupionego przedmiotu na inny.
Z uwagi na dodatkowe koszy, które w całości ponosi Kupujący - zalecamy bardzo dokładne zapoznanie się z opisem oferty oraz sprawdzenie
własnych i podanych przez nas wymiarów.

Przed wysłaniem towaru na wymianę, prosimy o kontakt e-mailowy.

  • Podstawowym warunkiem wymiany towaru jest jej idealny stan.
  • Jakiekolwiek ślady użytkowania odzieży uniemożliwiają wymianę bądź zwrot,
  • Na dokonanie wymiany Kupujący ma 10 dni od daty jego otrzymania,
  • Nie przyjmujemy paczek odesłanych za pobraniem.

Reklamacja towaru:

Każda rzecz kupiona w sklepie może być reklamowana z zachowaniem odpowiednich terminów i warunków reklamacji jeśli posiada wady, stanowiące o jej niezgodności z umową W przypadku sprzedaży udokumentowanej paragonem reklamację można złożyć drogą pocztową
poprzez wypełnienie formularza „Reklamacja” (dostępnego na naszej stronie) oraz odesłanie towaru wraz z ww. formularzem i paragonem, listem poleconym na adres:

Ezibra
Marzena Masłowska
Zarzecze 176 A
36-040 Boguchwała

z dopiskiem: „Reklamacja ezibra”.

Klient otrzyma informację o sposobie rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez sklep przesyłki listowej zawierającej reklamowany towar. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji złożonej drogą pocztową Ezibra, wyśle do Klienta produkt pełnowartościowy (naprawiony lub nowy) w ciągu 14 dni, a gdy okaże się to niemożliwe (np. wyczerpany nakład), zwróci pełną kwotę zapłaconej ceny towaru.

W przypadku nie uwzględnienia reklamacji, towar zostanie odesłany wraz z opinią co do niezasadności reklamacji.